Zapisz się na pierwszy darmowy trening i otrzymaj

Wypełnij i wyślij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

  Metamorfozy

  JAK ZMIENIALI SIĘ NASI PODOPIECZNI?

  Chcemy przedstawić wam kilka metamorfoz naszych podopiecznych. Jeżeli im się udało oznacza to, że Ty też jesteś w stanie. Pomożemy Ci zrealizować ten cel!

  Metamorfoza Basi

  Przed Po

  Niesamowita zmiana sylwetki u naszej podopiecznej Basi. Na początku szukała ona kogoś kto da jej kopa do motywacji i pokaże jak wykonywać poprawnie ćwiczenia. Ustaliliśmy razem cel treningowy zrzucenia 20 kg. Jak widać udało nam się w niesamowity sposób. Z obwodów ciała poleciało bardzo dużo centymetrów, wiek metaboliczny spadł z 70 lat do 40 , poziom tkanki tłuszczowej z 39% spadł do 26%, a waga ciała z 85kg na 65kg.

  Z Basią osiągnęliśmy cel w niecały rok trenując dwa razy w tygodniu. Dzięki systematycznej pracy nasza klientka czuje się o niebo lepiej, zmieniła nawyki żywieniowe i ma więcej energii 😊

  Niezwykła przemiana Dominiki

  Przed Po

  Zadzwoniła ona do nas z zapytanie czy pomożemy jej „poczuć mięśnie i kości” odpowiedzieliśmy, że nie ma problemu. Z Dominiką na początku treningi personalne były bardzo ostrożne i dostosowane do jej sprawności fizycznej. Dzięki dobrze ułożonym treningom i stopniowej adaptacji oraz progresji treningowej osiągnęliśmy wymarzony cel!

  Jakie osiągnęliśmy efekty ? Widać gołym okiem 😊

  • minus 40kg!
  • spadek tkanki tłuszczowej o 30%
  • Poprawa sprawności fizycznej o 200%
  • Radość na twarzy klientki bezcenna

  Z Dominiką trenujemy dwa razy w tygodniu, a cel osiągnęliśmy w 14 miesięcy

  Metamorfoza sylwetki

  Przed Po

  Kolejna zmiana sylwetki naszego klienta. Jak widać metamorfoza nie dotyczy tylko sylwetki,
  ale również nawyków żywieniowych. Jak to się mówi: „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

  Co udało nam się osiągnąć ?

  • 25 kg w dół
  • 3 razy lepsza sprawność fizyczna
  • Wielu zbędnych centymetrów
  • Wzmocnienie ciała

  Metamorfoza Wojtka

  Przed Po

  Metamorfoza Wojtka była niesamowita. Z człowieka nie będącego wcale aktywnym fizycznie dokonaliśmy cudów. Trenowaliśmy 3 razy w tygodniu, Wojtek trzymał dietę i efekty przychodziły
  z tygodnia na tydzień w zadziwiającym tempie ! Ogromny szacunek dla Ciebie. W 3 miesiące udało nam się pozbyć 30 kg i obecnie zaczynamy budować masę mięśniową.  Obwody z talii i bioder uciekały nam  bardzo szybko a mięśnie odsłaniały się coraz mocniej.

  Metamorfoza Mariusza

  Przed Po

  Zmiana sylwetki u Mariusza była priorytetem i tego się trzymaliśmy. Dzięki treningom udało nam się najpierw wyrzeźbić sylwetkę, a później zbudować bardzo dużo kilogramów mięśni. Dodatkowo zredukowaliśmy wady postawy ciała.

  NAPISZ DO NAS

   Napisz do nas i umów się na pierwszy darmowy trening. Nie pożałujesz!

   Numer telefonu

   Numer konta

   NRB: 07 8945 0002 0017 0569 3000 0010 Łukasz Kończak

   Sledź nas: