Zapisz się na pierwszy darmowy trening i otrzymaj

Wypełnij i wyślij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

  Opinie

  Co o nas mówią?

  OPINIE MOICH KLIENTÓW

  Zdecydowanie polecam! Trenera Łukasza wyróżnia wszechstronna wiedza, doświadczenie, indywidualne podejście do klienta. Niezwykła dbałość o poprawność techniczną wykonywanych ćwiczeń zapewnia skuteczność i pewność rozwoju połączoną z bezpieczeństwem i komfortem zajęć. Elastycznie reaguje na potrzeby osoby trenującej. Treningi są urozmaicone, dające motywację do pracy i rozwoju. Łukasz profesjonalnie doradzi i rozwieje wszystkie wątpliwości związane z kształtowaniem sylwetki w każdym wieku. Współpracujemy od siedmiu miesięcy i mogę trenera polecić każdemu.

  Mariusz (mężczyzna, pow. 40 lat)

  TRENING PERSONALNY
  Super trener! Ogrom wiedzy na temat treningu i żywienia. Pan Łukasz potrafi wszystko wytłumaczyć tak aby każdy zrozumiał i potrafił wykonać wszystkie ćwiczenia. Treningi z Panem Łukaszem dają ogromną satysfakcję, oraz niesamowite rezultaty.

  Piotr (mężczyzna, 31-40 lat)

  TRENING MOBILNY PERSONALNY
  Zdecydowanie polecam! Trener z prawdziwego zdarzenia - zaangażowany, profesjonalny, z dużą wiedzą, bardzo pomocny i zawsze świetnie przygotowany. Już po kilku treningach moja sylwetka się poprawiła, a wady postawy widocznie redukowały.

  Aga (kobieta, 19-30 lat)

  TRENING PERSONALNY
  Polecam! Polecam Łukasza, profesjonalny trener z wykształceniem i pasją do sportu. Dba nie tylko o sylwetkę, ale również o zdrowie podopiecznych. Polecam zarówno w Trójmieście jak i w każdym innym miejscu.

  Zadowolona podopieczna (kobieta, 19-30 lat)

  Skarb! Człowiek z pasją, posiadający szeroką wiedzę, zawsze świetnie przygotowany oraz bardzo cierpliwy. Już po kilku spotkaniach dało odczuć się efekty treningów, co działa bardzo motywująco. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

  Jadwiga (kobieta, 31-40 lat)

  NAPISZ DO NAS

   Napisz do nas i umów się na pierwszy darmowy trening. Nie pożałujesz!

   Numer telefonu

   Numer konta

   NRB: 07 8945 0002 0017 0569 3000 0010 Łukasz Kończak

   Sledź nas: