O mnie

ŁUKASZ KOŃCZAK / TRENER PERSONALNY

Witaj! Nazywam się Łukasz Kończak i jestem licencjonowanym trenerem personalnym oraz instruktorem ćwiczeń siłowych z wieloletnim doświadczeniem.
Uwiebiam pracować z ludźmi, sprawiać, by ich życie stawało się lepsze i zdrowsze. Na co dzień pracuje z podopiecznymi, którzy dążą mnie sporym zaufaniem.

Od dziecka związany jestem ze sportem, zaczynając od Judo, gdzie zdobywałem medale na arenie narodowej oraz międzynarodowej. Trenowałem również Karate oraz Kickboxing. W wieku 16 lat zaraziłem się zdrowym stylem życia i treningami na siłowni, co pokierowało mnie do sprawdzenia swoich sił w sportach sylwetkowych. Dzięki mojemu doświadczeniu w sporcie, jestem w stanie odpowiednio dobrać treningi do potrzeb moich podopiecznych oraz sprawić, by sport był czystą przyjemnością.

Pasjonat od dziecka

Od najmłodszych lat związany ze sportem

Fachowe kwalifikacje

Licencja zdobyta na renomowanej Akademi WFiS w Gdańsku

Mobilny trening - sylwetka trenera

Młody duch

Młody, prężny i gotowy do działania!

KWALIFIKACJE / 100% PROFESJONALIZM

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, na której uzyskałem licencje trenerską i instruktorską. Ponadto ukończyłem szkolenia pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce z zakresu: Treningu funkcjonalnego, dietetyki i suplementacji, diagnostyki funkcjonalnej, kształtowania sylwetki itp…
Specjalizuję się w modelowaniu sylwetki, czyli poprawie jej wyglądu a także na poprawie funkcjonalności i mobilności ciała, w tym korekcji wad postawy ciała, co w dzisiejszych czasach jest bardzo często spotykane. Dla każdego mojego klienta mam przygotowany indywidualnie dobrany plan treningowy, dostosowany do jego potrzeb, przemyślany oraz bezpieczny.

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas i umów się na pierwszy darmowy trening. Nie pożałujesz!

Numer telefonu

509 608 932

Numer konta

NRB: 07 8945 0002 0017 0569 3000 0010 Łukasz Kończak